Aranżacje, Style

Styl Hamptons – co i jak?

Nazwa Hamptons wzięła się od kilku nadmorskich miejscowości w Long Island w stanie Nowy Jork. Są to bardzo popularne miejsca i często odwiedzane podczas wakacji przez Amerykanów.

Styl ten narodził się właśnie w tych nadmorskich miasteczkach: Bridgehampton, Southampton, Amagansett i East Hampton. Większość tam postawionych domów, jest urządzona w podobny sposób. Charakterystyczne dla domów są duże okna, same budynki mają pastelowe kolory.

Spokojny i relaksujący styl nadadzą takie kolory jak: biel czy ecru. Możemy również dobrać odcienie jasnego szarego oraz beżowego i brązu. Jeśli chodzi o same meble, to tutaj nie kupujemy nowoczesnych sof. Stawiamy tutaj na ekskluzywną klasykę. Meble mają mieć klasyczne kształty. Warto zwrócić uwagę, iż w tym stylu nie liczy się wygląd, ale i wygoda, więc te efektownie wyglądające kanapy, muszą być też wygodne. Z dodatkami można poszaleć z uwagi na jasne wnętrza. Najlepiej kupić ozdobne poduszki w odcieniach niebieskiego w różnych tonach. Dobrym pomysłem jest zawieszenie zasłon z lekkiego, woalowego materiału.

Share this Story
  • Aranżacje Style

    Styl Hamptons – co i jak?

    Nazwa Hamptons wzięła się od kilku nadmorskich miejscowości w Long Island w stanie Nowy Jork. Są to bardzo popularne miejsca i ...
Load More Related Articles
Load More By Piotr
Load More In Aranżacje

Leave a Reply

Check Also

Co jest aktualnie modne w przestrzeni tarasowej?

To tutaj w tarasie, czy na balkonie w ...

Inline
Inline