Trendy, Wydarzenia

Firma GALECO Złotą Budowlaną Marką 2019

Budowlana Marka Roku to wyróżnienie w ramach rankingu, które corocznie przeprowadza firma ASM. W badaniu brane są pod uwagę opinie wykonawców, którzy wskazują najlepszych producentów w ramach danej kategorii budowlanej.

Firma Galeco, jako polski, wiodący producent systemów rynnowych, po raz kolejny otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii systemy rynnowe, co również po raz kolejny, potwierdza wysoką jakość oferowanych rynien i systemów odprowadzania wody deszczowej oraz popularność marki na rynku budowlanym.

Tegoroczna gala odbyła się dnia 13 czerwca 2019 roku w hotelu Windsor w Jachrance – podczas której oficjalnie ogłoszono wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2019.

Galeco od początku swojej działalności specjalizuję się zarówno w projektowaniu jak i produkcji rynien dachowych, kwadratowych systemów rynnowych, systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich, a także podbitki dachowej PCV. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1996 roku i można powiedzieć, że jest ekspertem w swojej dziedzinie. Cyklicznie dział rozwoju produktu wprowadza nowe rozwiązania do już istniejących systemów rynnowych, a także wprowadza zupełnie nowe, innowacyjne i dotąd niespotykane np. kwadratowe systemy rynnowe Galeco STAL2, Galeco PVC2 i Galeco BEZOKAPOWY.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Anna Góral
Load More In Trendy

Leave a Reply

Check Also

Świetlik dachowy – dlaczego warto zamontować?

Rozwiązaniem, które do ciemnych i nienaświetlonych pomieszczeń pozwala ...

Inline
Inline