Wydarzenia

Warsaw Build 2016

Już w połowie listopada tego toku odbędzie się kolejna edycja imprezy Warsaw Build. Są to cykliczne targi budowlano-wnętrzarskie, organizowane w formule B2B. Tradycyjnie, odbędą się one w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Jest to jedyne wydarzenie tego typu w regionie, które przyciąga wystawców oraz odwiedzających z całego świata.

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016 do udziału w wydarzeniu szczególnie zachęcają specjalistów branży budowlanej. Jednym z podstawowych celów imprezy jest bowiem zacieśnienie współpracy uczestników polskiego rynku budolanego – w tym architektów, deweloperów, inwestorów, producentów oraz wykonawców – z kontrahentami pochodzącymi z całego świata. Duże znaczenie mieć będzie także wymiana doświadczeń oraz promocja produktów, rozwiązań oraz najnowocześniejszych technologii w budownictwie. Wystawy poświęcone będą kategoriom takim jak: Budowa, Okna i Drzwi, Wnętrza i Design. Nie zabraknie także części wykładowej oraz poszerzających wiedzę paneli dyskusyjnych.

Jednym z wiodących tematów tegorocznych targów będzie budownictwo energooszczędne. Nie zabraknie jednak także zagadnień związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiach w budownictwie czy też warsztatów – w rym warsztatów BIM, organizowanych na potrzeby aranżacji wnętrz. Co ciekawe, IV edycji Warsaw Build towarzyszyć będzie II Edycja Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw.

Targi Warsaw Build organizowane są od 2013 roku i w każdym roku gromadzą więcej wystawców oraz odwiedzających. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponadto 100 wystawców z Polski oraz krajów takich jak Belgia, Chiny, Litwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Turcja, Ukraina, Włochy, ZEA czy Bułgaria. Przez trzy dni, centrum odwiedziło ponad 2500 osób – byli to zarówno goście krajowi jak i zagraniczni. Połowę z nich stanowili inwestorzy i decydenci: prezesi (20%), dyrektorzy (16%); kierownicy (15%); i specjaliści (20%).

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie wyróżnia przede wszystkim formuła, charakter oraz rozmach wydarzenia. Właśnie dlatego, impreza ta otrzymała organizacji publicznych i pozarządowych. Na targach tych po prostu warto być!

Share this Story
  • Wydarzenia

    Warsaw Build 2016

    Już w połowie listopada tego toku odbędzie się kolejna edycja imprezy Warsaw Build. Są to cykliczne targi budowlano-wnętrzarskie, organizowane w formule ...
Load More Related Articles
Load More By Piotr
Load More In Wydarzenia

Leave a Reply

Check Also

Styl Hamptons – co i jak?

Nazwa Hamptons wzięła się od kilku nadmorskich miejscowości ...

Inline
Inline